Technika diamentowa wiercenia w betonie zbrojonym

Technika diamentowa wiercenia w betonie zbrojonym

Specjalizujemy się w technice diamentowej wiercenia w betonie zbrojonym, kamieniu naturalnym, cegle, silikacie, asfalcie. Zakres prac obejmuje wycinanie i wiercenie otworów w przegrodach budowlanych, konstrukcjach mostowych, drogowych, cięcia korekcyjne.

Technika diamentowa wiercenia w betonie zbrojonym charakteryzuje się efektywnością oraz precyzją wykonania przy wyeliminowaniu udaru i zapylenia.

Technika diamentowa wiercenia w betonie zbrojonym

Wiercenie

  • zakres średnic 20 – 500 mm
  • głębokość wiercenia do 5 m
  • pod dowolnym kątem do podłoża
  • otwory przelotowe i nieprzelotowe

Technika diamentowa

  • wyeliminowanie drgań (udaru) i zapylenia
  • szybkość i precyzja
  • zachowanie gładkich powierzchni obrabianych
  • niższy poziom hałasu od tradycyjnych metod
  • wykonanie prac w trudno dostępnych miejscach

Podczas prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych zazwyczaj nie da się uniknąć kucia w ścianach i stropach, aby ukryć w ścianie przewody, rury, i tym podobne elementy instalacji.

Każdy, kto kiedykolwiek prowadził takie prace wie jednak, że wykute otwory zazwyczaj są nierównej wielkości. Ponadto czasochłonność wykonywania przepustów i potrzeba dalszej obróbki potrafi zniechęcić do samodzielnego kontynuowania prac.

Często niezbędne są  też naprawy zniszczonych powierzchni, ponieważ wysokie drgania mogą naruszyć jej konstrukcję.  Czasami wykonanie przepustu w takim materiale jak beton zbrojony czy żelbetonowe stropy, jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe.

Wtedy z pomocą przychodzi technika diamentowa wiercenia w betonie zbrojonym.

Wiercenie techniką diamentową jest najdokładniejszym sposobem na zrobienie przepustów w twardych materiałach. Nie powoduje przy tym odprysków oraz minimalizuje problemy naruszenia struktury ściany nośnej lub stropu.  Doskonale nadaje się do prac na etapie wykończeniowym. Wykonane otwory są idealnie okrągłe i nie wymagają dalszej obróbki. Wiercenie odbywa się z udziałem wody lub na sucho.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać tę usługę profesjonalnie i bezpiecznie. Ofertę kierujemy między innymi do przedsiębiorstw budowlanych, zakładów wodociągów, instalatorów systemów wentylacyjnych, techniki grzewczej a także klientów prywatnych.

Stosujemy technikę diamentową podczas montażu i serwisu klimatyzacji.

Technika diamentowa wiercenia w betonie zbrojonym na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska:  KONTAKT