Technika diamentowa

Technika diamentowa – wiercenie w żelbetonie

Technika diamentowa to efektywny i przyjazny dla środowiska sposób pracy w takich materiałach jak beton, żelbeton, asfalt czy cegła,. Pozwala formować otwory i kształty minimalizując poziom wibracji i w warunkach w pełni kontrolowanych.

Dzięki dużemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie wyciąć każdy otwór czy kształt w powierzchniach dowolnej grubości i o dowolnych gabarytach.

Podczas montażu klimatyzacji i systemów wentylacji stosujemy technikę diamentową, która skraca czas wiercenia w uzbrojonym żelbetonie.

 


Technika diamentowa to przede wszystkim:

  • szybkie i precyzyjne cięcie powierzchni wielkogabarytowych
  • praca z konstrukcjami zbrojonymi,
  • praca w pełni kontrolowanych i bezpiecznych warunkach,
  • neutralizacja drgań i poziomu hałasu,
  • działanie tam, gdzie nie sprawdzają się tradycyjne technologie.

 

Dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie wykonać otwory niemalże w każdym kształcie, o bardzo zróżnicowanej średnicy i pod różnego rodzaju instalacje.

Wykonujemy otwory we wszystkich twardych materiałach budowlanych: betonie, żelbecie, betonie zbrojonym, cegle, asfalcie, kamieniu naturalnym.

Wykonywane przez nas wiercenie w betonie i żelbetonie techniką diamentową, to jedno z bardziej precyzyjnych oferowanych na rynku.

 

Jeśli cenią sobie Państwo precyzję, doświadczenie oraz wykonywanie poszczególnych usług za pomocą najbardziej nowoczesnych urządzeń na rynku – zachęcamy do kontaktu.